HVMLS383M010EB1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
HVMLS383M010EB1C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVMLS383M010EB1C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 38000UF 20% 10V FLATPCK
Podatkovni listi: HVMLS383M010EB1C.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Stanje zalog 619 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 619 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVMLS383M010EB1C
Številka dela HVMLS383M010EB1C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 38000UF 20% 10V FLATPCK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 619 pcs Podatkovni list HVMLS383M010EB1C.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Serija MLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 31.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 33.8A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.000" (25.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 31 mOhm @ 120Hz
natančen opis 38000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 31 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 38000µF