HVMLS473M5R0EB0D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVMLS473M5R0EB0D
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 47000UF 20% 5V FLATPACK
Podatkovni listi: HVMLS473M5R0EB0D.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Stanje zalog 552 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 552 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVMLS473M5R0EB0D
Številka dela HVMLS473M5R0EB0D Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 47000UF 20% 5V FLATPACK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 552 pcs Podatkovni list HVMLS473M5R0EB0D.pdf
Napetost - ocenjena 5V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Serija MLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 34.4A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 32A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack, Tabbed delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.000" (25.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 30 mOhm @ 120Hz
natančen opis 47000µF 5V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 30 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 47000µF