HVMLS561M250EB0D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVMLS561M250EB0D
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 250V FLATPACK
Podatkovni listi: HVMLS561M250EB0D.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Stanje zalog 504 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 504 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVMLS561M250EB0D
Številka dela HVMLS561M250EB0D Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 560UF 20% 250V FLATPACK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 504 pcs Podatkovni list HVMLS561M250EB0D.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Serija MLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 6.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 8.1A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack, Tabbed delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.000" (25.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 240 mOhm @ 120Hz
natančen opis 560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 240 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 560µF