HZC686M050F24VT-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HZC686M050F24VT-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM POLY 68UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HZC686M050F24VT-F
Številka dela HZC686M050F24VT-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM POLY 68UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76373 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 50V Tip Hybrid
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija HZC_V
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 125mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.25A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.425" (10.80mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 30 mOhm
natančen opis 68µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 4000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 68µF