LPX122M160E5P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LPX122M160E5P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LPX122M160E5P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP
Podatkovni listi: LPX122M160E5P3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LPX122M160E5P3
Številka dela LPX122M160E5P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5265 pcs Podatkovni list LPX122M160E5P3.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LPX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.9A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.19A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.378" (35.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 166 mOhm @ 120Hz natančen opis 1200µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 166 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1200µF Aplikacije General Purpose