LPX182M160E9P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LPX182M160E9P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LPX182M160E9P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 1800UF 20% 160V SNAP
Podatkovni listi: LPX182M160E9P3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LPX182M160E9P3
Številka dela LPX182M160E9P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 160V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5156 pcs Podatkovni list LPX182M160E9P3.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LPX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.4A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.969" (50.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 111 mOhm @ 120Hz natančen opis 1800µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 111 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1800µF Aplikacije General Purpose