LPX272M160H9P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LPX272M160H9P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LPX272M160H9P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 20% 160V SNAP
Podatkovni listi: LPX272M160H9P3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LPX272M160H9P3
Številka dela LPX272M160H9P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 160V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5364 pcs Podatkovni list LPX272M160H9P3.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LPX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.6A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.06A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.969" (50.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 74 mOhm @ 120Hz natančen opis 2700µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 74 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2700µF Aplikacije General Purpose