LPX471M250A4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LPX471M250A4P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LPX471M250A4P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: LPX471M250A4P3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LPX471M250A4P3
Številka dela LPX471M250A4P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6010 pcs Podatkovni list LPX471M250A4P3.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LPX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.42A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.772" (45.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 423 mOhm @ 120Hz natančen opis 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 423 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose