LPX560M450A1P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LPX560M450A1P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LPX560M450A1P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 56UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: LPX560M450A1P3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LPX560M450A1P3
Številka dela LPX560M450A1P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 56UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5625 pcs Podatkovni list LPX560M450A1P3.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LPX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 600A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.553 Ohm @ 120Hz natančen opis 56µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3.553 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 56µF Aplikacije General Purpose