LPX821M200H3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LPX821M200H3P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LPX821M200H3P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: LPX821M200H3P3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
210 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LPX821M200H3P3
Številka dela LPX821M200H3P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19200 pcs Podatkovni list LPX821M200H3P3.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LPX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.7A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.97A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 243 mOhm @ 120Hz
natančen opis 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 243 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 820µF