M22G222J2
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
M22G222J2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M22G222J2
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP CER 2200PF 200V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: M22G222J2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije M22G222J2
Številka dela M22G222J2 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP CER 2200PF 200V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4201 pcs Podatkovni list M22G222J2.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.150" W (5.08mm x 3.81mm) Serija M22
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.320" (8.12mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2200pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 2200pF