M39014/011568
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M39014/011568
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP CER 3900UF 100V RADIAL
Podatkovni listi: M39014/011568.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije M39014/011568
Številka dela M39014/011568 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP CER 3900UF 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5387 pcs Podatkovni list M39014/011568.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Serija Military, MIL-PRF-39014, CKR05
Ocene - Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.245" (6.22mm) Lastnosti -
Stopnja napak S (0.001%) natančen opis 3900pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX Radial
Zmogljivost 3900pF Aplikacije General Purpose