M40U155M5
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
M40U155M5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M40U155M5
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP CER 1.5UF 50V Z5U RADIAL
Podatkovni listi: M40U155M5.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije M40U155M5
Številka dela M40U155M5 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP CER 1.5UF 50V Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4135 pcs Podatkovni list M40U155M5.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.400" L x 0.200" W (10.16mm x 5.08mm) Serija M40
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura 10°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.21mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.5µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial Zmogljivost 1.5µF