MC12FA101J
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12FA101J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC12FA101J
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 100PF 5% 100V 1210
Podatkovni listi: 1.MC12FA101J.pdf2.MC12FA101J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MC12FA101J
Številka dela MC12FA101J Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 100PF 5% 100V 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4383 pcs Podatkovni list 1.MC12FA101J.pdf2.MC12FA101J.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija MC
Pakiranje Bulk Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 338-1001 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Lastnosti RF, High Q, Low Loss Dielektrični material Mica
natančen opis 100pF Mica Capacitor 100V 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 100pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MC12FA101J-T
MC12FA101J-T
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP MICA 100PF 5% 100V 1210
Na zalogi: 4237 pcs
Prenesi: MC12FA101J-T.pdf
RFQ
MC12FA101F-F
MC12FA101F-F
Opis: CAP MICA 100PF 1% 100V 1210
Na zalogi: 32094 pcs
Prenesi: MC12FA101F-F.pdf
RFQ
MC12FA101J-TF
MC12FA101J-TF