MC12FA680J
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12FA680J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC12FA680J
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 68PF 5% 100V 1210
Podatkovni listi: 1.MC12FA680J.pdf2.MC12FA680J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MC12FA680J
Številka dela MC12FA680J Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 68PF 5% 100V 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5300 pcs Podatkovni list 1.MC12FA680J.pdf2.MC12FA680J.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija MC
Pakiranje Bulk Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 338-1041 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Lastnosti RF, High Q, Low Loss Dielektrični material Mica
natančen opis 68pF Mica Capacitor 100V 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 68pF