MC12FA910J-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12FA910J-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC12FA910J-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 91PF 5% 100V 1210
Podatkovni listi: MC12FA910J-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC12FA910J-F
Številka dela MC12FA910J-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 91PF 5% 100V 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63595 pcs Podatkovni list MC12FA910J-F.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija MC
Pakiranje Bulk Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti RF, High Q, Low Loss
Dielektrični material Mica natančen opis 91pF Mica Capacitor 100V 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 91pF