MC12FD390F-TF
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12FD390F-TF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC12FD390F-TF
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 39PF 1% 500V 1210
Podatkovni listi: MC12FD390F-TF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MC12FD390F-TF
Številka dela MC12FD390F-TF Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 39PF 1% 500V 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4134 pcs Podatkovni list MC12FD390F-TF.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija MC
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Lastnosti RF, High Q, Low Loss Dielektrični material Mica
natančen opis 39pF Mica Capacitor 500V 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 39pF