MC18FA501F-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC18FA501F-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC18FA501F-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 500PF 1% 100V 1812
Podatkovni listi: MC18FA501F-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC18FA501F-F
Številka dela MC18FA501F-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 500PF 1% 100V 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16061 pcs Podatkovni list MC18FA501F-F.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija MC
Pakiranje Bulk Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti RF, High Q, Low Loss
Dielektrični material Mica natančen opis 500pF Mica Capacitor 100V 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 500pF