MC18FA751J-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC18FA751J-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC18FA751J-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 750PF 5% 100V 1812
Podatkovni listi: MC18FA751J-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC18FA751J-F
Številka dela MC18FA751J-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 750PF 5% 100V 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48781 pcs Podatkovni list MC18FA751J-F.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija MC
Pakiranje Bulk Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena 338-1342
MC18FA751JF
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Lastnosti RF, High Q, Low Loss Dielektrični material Mica
natančen opis 750pF Mica Capacitor 100V 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 750pF