MC18FD121J-TF
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC18FD121J-TF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC18FD121J-TF
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 120PF 5% 500V 1812
Podatkovni listi: MC18FD121J-TF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC18FD121J-TF
Številka dela MC18FD121J-TF Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 120PF 5% 500V 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56071 pcs Podatkovni list MC18FD121J-TF.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija MC
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti RF, High Q, Low Loss
Dielektrični material Mica natančen opis 120pF Mica Capacitor 500V 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 120pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MC18FD121J-F
MC18FD121J-F
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP MICA 120PF 5% 500V 1812
Na zalogi: 55784 pcs
Prenesi: MC18FD121J-F.pdf
RFQ
MC18FD121J
MC18FD121J