MC18FD161G-TF
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC18FD161G-TF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC18FD161G-TF
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 160PF 2% 500V 1812
Podatkovni listi: MC18FD161G-TF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MC18FD161G-TF
Številka dela MC18FD161G-TF Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 160PF 2% 500V 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4650 pcs Podatkovni list MC18FD161G-TF.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija MC
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Lastnosti RF, High Q, Low Loss Dielektrični material Mica
natančen opis 160pF Mica Capacitor 500V 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 160pF