MC18FD391J
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC18FD391J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC18FD391J
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 390PF 5% 500V 1812
Podatkovni listi: 1.MC18FD391J.pdf2.MC18FD391J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MC18FD391J
Številka dela MC18FD391J Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 390PF 5% 500V 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5624 pcs Podatkovni list 1.MC18FD391J.pdf2.MC18FD391J.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija MC
Pakiranje Bulk Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena 338-1021 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Lastnosti RF, High Q, Low Loss Dielektrični material Mica
natančen opis 390pF Mica Capacitor 500V 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 390pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MC18FD391J-T
MC18FD391J-T
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP MICA 390PF 5% 500V 1812
Na zalogi: 5926 pcs
Prenesi: MC18FD391J-T.pdf
RFQ
MC18FD391G-F
MC18FD391G-F
Opis: CAP MICA 390PF 2% 500V 1812
Na zalogi: 20928 pcs
Prenesi: MC18FD391G-F.pdf
RFQ
MC18FD391J-F
MC18FD391J-F