MC22FA102F-TF
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC22FA102F-TF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC22FA102F-TF
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 1000PF 1% 100V 2220
Podatkovni listi: MC22FA102F-TF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC22FA102F-TF
Številka dela MC22FA102F-TF Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 1000PF 1% 100V 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24723 pcs Podatkovni list MC22FA102F-TF.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija MC
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti RF, High Q, Low Loss
Dielektrični material Mica natančen opis 1000pF Mica Capacitor 100V 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 1000pF