MC22FD681J-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC22FD681J-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC22FD681J-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 680PF 5% 500V 2220
Podatkovni listi: MC22FD681J-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC22FD681J-F
Številka dela MC22FD681J-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 680PF 5% 500V 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32723 pcs Podatkovni list MC22FD681J-F.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija MC
Pakiranje Bulk Paket / primer 2220 (5750 Metric)
Druga imena 338-1346
MC22FD681JF
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Lastnosti RF, High Q, Low Loss Dielektrični material Mica
natančen opis 680pF Mica Capacitor 500V 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 680pF