MC22FF301F-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC22FF301F-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC22FF301F-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 300PF 1% 1KV 2220
Podatkovni listi: MC22FF301F-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MC22FF301F-F
Številka dela MC22FF301F-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 300PF 1% 1KV 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5627 pcs Podatkovni list MC22FF301F-F.pdf
Napetost - ocenjena 1kV Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija MC
Pakiranje Bulk Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Lastnosti RF, High Q, Low Loss Dielektrični material Mica
natančen opis 300pF Mica Capacitor 1kV 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 300pF