MC22FF431J
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC22FF431J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC22FF431J
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 430PF 5% 1KV 2220
Podatkovni listi: 1.MC22FF431J.pdf2.MC22FF431J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MC22FF431J
Številka dela MC22FF431J Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 430PF 5% 1KV 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4360 pcs Podatkovni list 1.MC22FF431J.pdf2.MC22FF431J.pdf
Napetost - ocenjena 1kV Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija MC
Pakiranje Bulk Paket / primer 2220 (5750 Metric)
Druga imena 338-1005 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Lastnosti RF, High Q, Low Loss Dielektrični material Mica
natančen opis 430pF Mica Capacitor 1kV 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 430pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MC22FF471D-TF
MC22FF471D-TF
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP MICA 470PF 0.5% 1KV 2220
Na zalogi: 5542 pcs
Prenesi: MC22FF471D-TF.pdf
RFQ
MC22FF431J-T
MC22FF431J-T
Opis: CAP MICA 430PF 5% 1KV 2220