MCM01-009ED910F-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCM01-009ED910F-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 91PF 1% 500V SMD
Podatkovni listi: MCM01-009ED910F-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCM01-009ED910F-F
Številka dela MCM01-009ED910F-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 91PF 1% 500V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29523 pcs Podatkovni list MCM01-009ED910F-F.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 0.460" L x 0.400" W (11.68mm x 10.16mm) Serija MCM
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti RF, High Frequency
Dielektrični material Mica natančen opis 91pF Mica Capacitor 500V Nonstandard SMD
Zmogljivost 91pF