MEXY2A122K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MEXY2A122K
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 1200PF 10% 275VAC RAD
Podatkovni listi: MEXY2A122K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MEXY2A122K
Številka dela MEXY2A122K Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 1200PF 10% 275VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4389 pcs Podatkovni list MEXY2A122K.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 275V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.591" L x 0.197" W (15.00mm x 5.00mm) Serija MEXY
Ocene X2, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.492" (12.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 1200pF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 1200pF Aplikacije EMI, RFI Suppression