MIN02-002C4R3D-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MIN02-002C4R3D-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIN02-002C4R3D-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP PTFE 4.3PF 0.5PF 300V SMD
Podatkovni listi: MIN02-002C4R3D-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MIN02-002C4R3D-F
Številka dela MIN02-002C4R3D-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP PTFE 4.3PF 0.5PF 300V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5532 pcs Podatkovni list MIN02-002C4R3D-F.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±0.5pF
Velikost / dimenzija 0.218" L x 0.400" W (5.54mm x 10.16mm) Serija MIN02
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti RF, High Frequency Dielektrični material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
natančen opis 4.3pF Polytetrafluoroethylene (PTFE) Capacitor 300V Nonstandard SMD Zmogljivost 4.3pF