MIN02-002CC8R2D-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MIN02-002CC8R2D-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIN02-002CC8R2D-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 8.2PF 0.5PF 300V SMD
Podatkovni listi: MIN02-002CC8R2D-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIN02-002CC8R2D-F
Številka dela MIN02-002CC8R2D-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 8.2PF 0.5PF 300V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45074 pcs Podatkovni list MIN02-002CC8R2D-F.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±0.5pF
Velikost / dimenzija 0.218" L x 0.400" W (5.54mm x 10.16mm) Serija MIN02
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti RF, High Frequency
Dielektrični material Mica natančen opis 8.2pF Mica Capacitor 300V Nonstandard SMD
Zmogljivost 8.2pF