MIN02-002DC560G-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIN02-002DC560G-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 56PF 2% 300V SMD
Podatkovni listi: MIN02-002DC560G-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIN02-002DC560G-F
Številka dela MIN02-002DC560G-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 56PF 2% 300V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35047 pcs Podatkovni list MIN02-002DC560G-F.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 0.218" L x 0.207" W (5.54mm x 5.26mm) Serija MIN02
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti RF, High Frequency
Dielektrični material Mica natančen opis 56pF Mica Capacitor 300V Nonstandard SMD
Zmogljivost 56pF