MLP143M035EB0A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP143M035EB0A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLP143M035EB0A
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 14000UF 20% 35V FLATPCK
Podatkovni listi: MLP143M035EB0A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLP143M035EB0A
Številka dela MLP143M035EB0A Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 14000UF 20% 35V FLATPCK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1305 pcs Podatkovni list MLP143M035EB0A.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Serija MLP Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack, Tabbed Druga imena 338-1197
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.000" (25.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 35 mOhm natančen opis 14000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 35 mOhm 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 14000µF Aplikacije General Purpose