MLP162M100EA0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP162M100EA0C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLP162M100EA0C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 1600UF 20% 100V FLATPCK
Podatkovni listi: MLP162M100EA0C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MLP162M100EA0C
Številka dela MLP162M100EA0C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 1600UF 20% 100V FLATPCK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1294 pcs Podatkovni list MLP162M100EA0C.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.000" L x 1.750" W (50.80mm x 44.45mm)
Serija MLP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.7A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.6A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.000" (25.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 76 mOhm @ 120Hz
natančen opis 1600µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 76 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1600µF