MLP212M080EA1A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP212M080EA1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLP212M080EA1A
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 2100UF 20% 80V FLATPACK
Podatkovni listi: MLP212M080EA1A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MLP212M080EA1A
Številka dela MLP212M080EA1A Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 2100UF 20% 80V FLATPACK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1399 pcs Podatkovni list MLP212M080EA1A.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.000" L x 1.750" W (50.80mm x 44.45mm)
Serija MLP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.9A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.7A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack, Tabbed delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.000" (25.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 72 mOhm @ 120Hz
natančen opis 2100µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 72 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2100µF