MLP263M010EA1D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP263M010EA1D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLP263M010EA1D
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 26000UF 20% 10V FLATPCK
Podatkovni listi: MLP263M010EA1D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MLP263M010EA1D
Številka dela MLP263M010EA1D Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 26000UF 20% 10V FLATPCK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1042 pcs Podatkovni list MLP263M010EA1D.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.000" L x 1.750" W (50.80mm x 44.45mm)
Serija MLP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.1A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack, Tabbed delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.000" (25.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 51 mOhm @ 120Hz
natančen opis 26000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 51 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 26000µF