MLP802M025EK0A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP802M025EK0A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLP802M025EK0A
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 8000UF 20% 25V FLATPACK
Podatkovni listi: MLP802M025EK0A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MLP802M025EK0A
Številka dela MLP802M025EK0A Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 8000UF 20% 25V FLATPACK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1245 pcs Podatkovni list MLP802M025EK0A.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.500" L x 1.750" W (38.10mm x 44.45mm)
Serija MLP Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack, Tabbed Druga imena 338-1218
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.000" (25.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 87 mOhm natančen opis 8000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 87 mOhm 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 8000µF Aplikacije General Purpose