MLS682M020EK0A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLS682M020EK0A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLS682M020EK0A
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 20V FLATPACK
Podatkovni listi: MLS682M020EK0A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 724 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 724 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLS682M020EK0A
Številka dela MLS682M020EK0A Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 20V FLATPACK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 724 pcs Podatkovni list MLS682M020EK0A.pdf
Napetost - ocenjena 20V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.500" L x 1.750" W (38.10mm x 44.45mm)
Serija MLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 11A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 12.2A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack, Tabbed delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.000" (25.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 84 mOhm @ 120Hz
natančen opis 6800µF 20V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 84 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 6800µF