MLSG342M050JH0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLSG342M050JH0C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLSG342M050JH0C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 3400UF 20% 50V FLATPACK
Podatkovni listi: MLSG342M050JH0C.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 825 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 825 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLSG342M050JH0C
Številka dela MLSG342M050JH0C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 3400UF 20% 50V FLATPACK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 825 pcs Podatkovni list MLSG342M050JH0C.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.500" L x 1.000" W (63.50mm x 25.40mm)
Serija MLSG Slimpack Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 12.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 12.6A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 56 mOhm @ 120Hz
natančen opis 3400µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 56 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 3400µF