PSU23335B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
PSU23335B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSU23335B
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 233UF 250V QC TERM
Podatkovni listi: PSU23335B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
49 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSU23335B
Številka dela PSU23335B Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 233UF 250V QC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2985 pcs Podatkovni list PSU23335B.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca -0%, +20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.063" Dia (52.40mm)
Serija PSU Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - QC Terminals delovna temperatura -40°C ~ 65°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 3.375" (85.73mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 233µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - QC Terminals Zmogljivost 233µF