PSU32465A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
PSU32465A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSU32465A
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 324UF 165V QC TERM
Podatkovni listi: PSU32465A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PSU32465A
Številka dela PSU32465A Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 324UF 165V QC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4917 pcs Podatkovni list PSU32465A.pdf
Napetost - ocenjena 165V Toleranca -0%, +20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.813" Dia (46.05mm)
Serija PSU Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - QC Terminals delovna temperatura -40°C ~ 65°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.375" (85.73mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 324µF 165V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - QC Terminals
Zmogljivost 324µF Aplikacije Motor Start