PSU46015A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
PSU46015A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSU46015A
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 460UF 125V QC TERM
Podatkovni listi: PSU46015A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSU46015A
Številka dela PSU46015A Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 460UF 125V QC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6092 pcs Podatkovni list PSU46015A.pdf
Napetost - ocenjena 125V Toleranca -0%, +20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.813" Dia (46.05mm)
Serija PSU Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - QC Terminals Druga imena 338-3350
PSU46015A-ND
delovna temperatura -40°C ~ 65°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.435" (87.25mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 460µF 125V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - QC Terminals
Zmogljivost 460µF Aplikacije Motor Start