PSU82915B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
PSU82915B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSU82915B
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 829UF 125V QC TERM
Podatkovni listi: PSU82915B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
64 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSU82915B
Številka dela PSU82915B Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 829UF 125V QC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3457 pcs Podatkovni list PSU82915B.pdf
Napetost - ocenjena 125V Toleranca -0%, +20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.813" Dia (46.05mm)
Serija PSU Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - QC Terminals delovna temperatura -40°C ~ 65°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 3.375" (85.73mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 829µF 125V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - QC Terminals Zmogljivost 829µF