SEK330M100ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SEK330M100ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SEK330M100ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: SEK330M100ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SEK330M100ST
Številka dela SEK330M100ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 179936 pcs Podatkovni list SEK330M100ST.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 338-2345
SEK330M100ST-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 4.02 Ohm natančen opis 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4.02 Ohm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose