SEK470M200ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SEK470M200ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SEK470M200ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: SEK470M200ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SEK470M200ST
Številka dela SEK470M200ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83925 pcs Podatkovni list SEK470M200ST.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.512" Dia (13.00mm)
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 338-2356
SEK470M200ST-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.827" (21.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 4.23 Ohm natančen opis 47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4.23 Ohm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose