SEK471M100ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SEK471M100ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SEK471M100ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: SEK471M100ST.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SEK471M100ST
Številka dela SEK471M100ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5078 pcs Podatkovni list SEK471M100ST.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija SEK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 875mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.225A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 280 mOhm @ 120Hz natančen opis 470µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 280 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose