SFD52S32L391K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFD52S32L391K-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP 525VAC 2.0" QC TERM
Podatkovni listi: SFD52S32L391K-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SFD52S32L391K-F
Številka dela SFD52S32L391K-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP 525VAC 2.0" QC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4974 pcs Podatkovni list SFD52S32L391K-F.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 525V
Toleranca ±3% Prekinitev Quick Connect, Disconnect
Velikost / dimenzija 3.660" L x 1.970" W (92.96mm x 50.04mm) Serija SF
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 90°C
Tip montaže Chassis Mount, Requires Holder/Bracket Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.810" (20.57mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.030" (102.36mm) Lastnosti High Temperature
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 32µF Film Capacitor 525V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Zmogljivost 32µF Aplikacije General Purpose