SFS37T35K291B-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SFS37T35K291B-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFS37T35K291B-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 35UF 10% 370VAC QC TERM
Podatkovni listi: SFS37T35K291B-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFS37T35K291B-F
Številka dela SFS37T35K291B-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 35UF 10% 370VAC QC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4111 pcs Podatkovni list SFS37T35K291B-F.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 370V
Toleranca ±10% Prekinitev Quick Connect, Disconnect
Velikost / dimenzija 2.120" Dia (53.85mm), Lip Serija SF
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Tip montaže Chassis Mount, Requires Holder/Bracket Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Razdalja med vodikom 0.810" (20.57mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.030" (76.96mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 35µF Film Capacitor 370V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Zmogljivost 35µF