SFS48S18L288K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFS48S18L288K-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP 480VAC 2.0" QC TERM
Podatkovni listi: SFS48S18L288K-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SFS48S18L288K-F
Številka dela SFS48S18L288K-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP 480VAC 2.0" QC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5773 pcs Podatkovni list SFS48S18L288K-F.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 480V
Toleranca ±3% Prekinitev Quick Connect, Disconnect
Velikost / dimenzija 2.120" Dia (53.85mm) Serija SF
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 90°C
Tip montaže Chassis Mount, Requires Holder/Bracket Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.810" (20.57mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 3.000" (76.20mm) Lastnosti High Temperature
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 18µF Film Capacitor 480V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Zmogljivost 18µF Aplikacije General Purpose