SK220M025ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SK220M025ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SK220M025ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: SK220M025ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SK220M025ST
Številka dela SK220M025ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 524409 pcs Podatkovni list SK220M025ST.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 90mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 338-1679
SK220M025ST-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 8.44 Ohm
natančen opis 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8.44 Ohm 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 22µF