SKR47M350ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SKR47M350ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SKR47M350ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 0.47UF 20% 350V RADIAL
Podatkovni listi: SKR47M350ST.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SKR47M350ST
Številka dela SKR47M350ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 0.47UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4276 pcs Podatkovni list SKR47M350ST.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija SK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 14mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 564.67 Ohm @ 120Hz
natančen opis 0.47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 564.67 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 0.47µF